Кредити онлайн від epeer вже доступні українцям

Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Термін кредиту
5 днів
30 днів
Заява на кредит
Ви отримаєте
2500 грн
Ставка в день
0,01%
До повернення в грейс період
8 055 грн
Дата погашення
31.09.2020

Нарешті, це сталося!!!! Стартап epeer офіційно стартував в Україні, запропонувавши інноваційну платформу для надання кредитів громадянам. Пропозиція, перш за все, скерована до молодих людей, які ще не мають стабільного доходу у вигляді зарплати чи інших джерел, а тому не можуть взяти кредит у банку.

Родзинка стартапу epeer в тому, що система оцінки фінансової спроможності клієнта працює, спираючись на алгоритми штучного інтелекту та нейронних мереж. Система збирає велику кількість даних про клієнта, який хоче взяти кредит, й на підставі отриманих результатів створює модель кредитного ризику. 

Вже зараз кожен може взяти від 500 грн позики терміном до 30 днів: гарантуємо, швидкість, безпеку та вигідну процентну ставку! Реєструйтеся та самі в цьому переконайтеся!

epeer - це польсько-український стартап зі сфери фінансових технологій. В серпні 2020 року epeer розпочав свою діяльність на польському ринку й усього за 2 місяці роботи зібрав там близько 2 000 клієнтів. Вже зараз стартап  оцінюється швейцарським інвестиційним бутіком TRX Investements на понад 25 млн доларів.

Приєднуйся до нас у Facebook і в Instagram

Назад